منوی کاربری

ايميل
ايميل
p.sazgar98@gmail.com
دفتر
دفتر
061-35519175
موبایل
موبایل
09165152502
سمپاشی پارکینگ
همان طور که میدانیم در اکثر مناطق محیط پارکینگ تاریک و کم نور است و در بعضی موارد پارکینگ مرطوب هم می باشد . این عوامل بستری برای رشد آفات فراهم می آورد که حشراتی مانند موش ، سوسک ، مارمولک ، پشه و ... به راحتی در آنجا یافت می شود . سوسک های فاضلابی از شایع ترین حشرات در پارکینگ هستند .
اگر در پارکینگ عمومی و یا خصوصی خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با متخصص سم پاشی در محله خود تماس بگیرید . شرکت پرتو سازگار با روش های نوین در سمپاشي پارکینگ برای راحتی و آسایش شهروندان خدمات خود را در همه مناطق گسترده کرده است و مشاوران رایگان این شرکت آماده راهنمایی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند . هدف گروه پرتو سازگار بهبود و رضایت مشتریان عزیز است که با حداکثر تاثیر و پرداخت حداقل هزینه کار به بهترین نحو صورت گیرد .
اگر سمپاشی پارکینگ توسط افرادی که تخصص لازم را ندارند انجام شوند امکان دارد کلنی ها بطور کامل از بین نروند و لاشه حیوان در بعضی نقاط باقی بماند و این خود نیز باعث افزایش آفات در محیط خواهد شد و نکته دیگر اینکه اگر از مواد درست برای این امر استفاده نشود گاهی اوقات دچار مصمومیت ، و یا حتی انتقال بیماری به افراد حاضر در پارکینگ خواهد شد .

پس برای انجام سم پاشی پارکینگ با گروه متخصص شرکت پرتو سازگار تماس حاصل فرمایید .