منوی کاربری

ايميل
ايميل
p.sazgar98@gmail.com
دفتر
دفتر
061-35519175
موبایل
موبایل
09165152502
سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد .
سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد . اگر کارخانه دچار آفت قطعا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد . وجود این آفات در کارخانه باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان به مواد تهیه شده در کارخانه زیان بر خط تولید کارخانه نیز خواهد شد . میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حیوانات و حشراتی مانند سوسک ، موش ، مارمولک ، عقرب ، رتیل ، مار و... هستند و زیان وارده بر اموال کارخانه نیز بیشتر است به همین خاطر بهتر است که اگر این گونه حشرات و حیوانات را در کارخانه خود مشاهده کردید حتما با متخصیصن در حوزه سم پاشی تماس بگیرید . شرکت پرتو سازگار با تجربه چندین ساله خود ثابت کرده که توانسته در برابر این گونه آفات و حیوانات پیروز باشد چرا که بهترین راهکارها را پیش خواهد برد . شرکت پرتو سازگار با داشتن نیروهای متخصص در حوزه سمپاشي کارخانه و با استفاده از مواد سمپاشي مرغوب که کمترین آسیب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد برای مشتریان خود در نظر گرفته است .
اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات در کارخانه باید انجام شود :
-همه منافذ ، درزها و شکاف های دیوار ها ، سوراخ ها ، شیشه های شکسته و هر قسمتی که راه ورود خروج برای حیوانات و حشرات است باید پوشانده شود .
-حتما مواد غذایی خوراکی را از محل خارج کنید و یا روی آن را حتما بپوشانید .
-بهترین زمان برای سمپاشی کارخانه بعد از تایم اداری می باشد

اقداماتی که در سمپاشی کارخانه توسط کادر پرتو سازگار صورت می گیرد :
-شناسایی کلنی ها
-مسدود کردن کلنی ها
-معدوم سازی لاشه حشرات و حیوانات

یکی از اهداف مهم شرکت پرتو سازگار حداکثر تاثیر سمپاشی و حداقل هزینه برای مشتری می باشد . رضایت و آسایش مشتری در درجه اول اهمیت برای گروه متخصص سمپاشي است .