شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان
در حال بارگذاری...
یک شنبه 20 مرداد 1398
دسته: آخرین مقالات
کد خبر: 122

سم پاشی عنکبوت

تخته ها ، شکاف های باز و رها شده ، پنجره ها ، دریچه ها و... راه را برای ورود و خروج عنکبوت باز می کنند . این حشره های موذی ممکن است برای جستجوی غذا در خانه حرکت کنند .وجود همنوع ، گرما ، رطوبت و حشرات ریز زیاد در یک مکان میتواند از دلایل رایج حضور عنکبوت ها در خانه یا محل کار شما باشد.

عنکبوت چقدر جدی است ؟

در حالی که بیشتر عنکبوت‌ها خطر کمی برای مردم دارند ، برخی گونه‌ ها می‌توانند گاز سمی تولید کنند که ممکن است باعث بیماری شود . در ایالات‌متحده ، از رایج‌ ترین عنکبوت ‌های سمی ، عنکبوت قهوه ای و عنکبوت زخمی هستند . که با علامت ویولون روی سر  یا سینه مشخص شده‌اند ،یکی دیگر از عنکبوت‌های مهم سمی ، عنکبوت بیوه سیاه است که به شکل ساعت شنی قرمز معروف است .تصویر واضحی از عنکبوت بیوه سیاه را در زیر مشاهده میکنید.

چگونه می توانم عنکبوت را از بین ببرم ؟

شما می توانید برای از بین بردن این حشرات با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید که با کادرهای ماهر و دوره دیده در حوزه ی سمپاشي عنکبوت در خدمت شما عزیزان خواهند بود تمامی همکاران در این حوزه خدماتی امیدوارند که بتوانند ارزنده ترین نوع خدمات را جهت آسایش و پاکسازی محیط به شما هدیه کنند . در این میان شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان با در اختیار داشتن برترین سموم وارداتی و ترکیبی این اطمینان را به شما خواهد داد که فقط با یکبار سمپاشی شما را از شر عنکبوت های مزاحم راحت کند .

 

آنها چه می خورند ؟

آن‌ها از حشرات ، عنکبوت‌ها و دیگر طعمه‌ تغذیه می‌کنند . عنکبوت‌ها دهان و دندان برای جویدن طعمه ندارند و معمولا از آنزیم‌های گوارشی استفاده می‌کنند تا قبل از مصرف طعمه را بشکنند . علاوه بر این ، شکم یک عنکبوت آنقدر باریک است که اجازه مصرف ذرات بزرگ غذایی را نمی دهد . تقریبا همه  گونه‌های عنکبوت شکارچی هستند ، اگر چه یکی از گونه های گیاهی هم مستند شده است .

تار ابریشم عنکبوت

عنکبوت‌ها قادر به تولید ابریشم هستند که انعطاف‌پذیر است . این ابریشم برای چرخیدن تارهای عنکبوت و نیز ساخت کیسه‌های تخم‌ و خانه‌های عنکبوت استفاده می‌شود . اندازه و شکل تارها برای گونه‌های مختلف فرق دارد : برخی از آن‌ها کره ای شکل هستند در حالی که برخی دیگر قیف شکل هستند . برخی از تارها منظم هستند در حالی که برخی دیگر تصادفی ظاهر می‌شوند . بعضی از گونه های عنکبوت در داخل حفره ها به جای شبکه تارها زندگی می کنند ، در حالی که دیگران در محدوده های آزاد هستند و به شکاف ها پناه می برند .

توجه داشته باشید که اگر در منزل ، محل کار و یا در هرجایی عنکبوت دیدید برای از بین بردن آن اقدام کنید . فقط کافیست که در اولین فرصت با مشاوران شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان  تماس بگیرید و در خواست سمپاشی عنکبوت را داشته باشید تا برای راهنمایی بیشتر مشاوران با شما ارتباط برقرار کنند.

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه