شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان

چهار شنبه 23 بهمن 1398
دسته: آخرین مقالات
کد خبر: 195

چرا شما باید موش ها را از منزلتان دور نگه دارید؟

شش واقعیت درباره موش ها

واقعیت اول : موش ها حداقل 60 بیماری مسری را می توانند انتقال دهند که شامل، ویروس کلیه، لپتوسپیروز، تیفوس و مننژیت می شوند. هنگامی که انسان خواب است موش ها با گاز گرفتن انسان و از طریق بزاق دهانشان بیماری ها را منتقل میکنند. بیماری هایی مانند تب گازگرفتگی موش که موجب ایجاد علایمی مانند، تب، استفراغ و درد عضلات می شود و اگر درمان نشود ممکن است منجر به مرگ شود.
واقعیت دوم درباره موش ها: موش ها می توانند سه روز در آب بمانند و از سقوط در چاه توالت جان سالم به در ببرند و بدتر اینکه آنها می توانند از طریق مسیر چاهی که در آن سقوط کردند به همان خانه بازگردند.
واقعیت سوم درباره موش ها: موش ها می توانند سیم های الکتریکی، آجرهای سیمانی و حتی لوله ها را با دندان های تیزشان بجوند.
واقعیت چهارم درباره موش ها: دندان یک موش در هر سال 12.5 سانتی متر رشد می کند که حیوان با گاز گرفتن و خرد کردن مداوم اشیا از رشد بیش از حد و بیرون زدن آنها از دهانش جلوگیری می کند.
واقعیت پنجم درباره موش ها: یک موش ماده می تواند در یک مدت زمان 6 ساعته با 500 موش نر جفت گیری کند که این امر حدود 15 بار در یک سال اتفاق می افتد. این میزان جفت گیری مجموعا 2000 بچه در یک سال را در پی دارد و این حقیقت که هم اتاقی های ناخواسته ی شما با سرعت برق در حال زیاد شدن هستند، خبر خوبی نیست.
واقعیت ششم درباره موش ها: موش ها فضولات خود را به خاطر داشتن ارزش غذایی می خورند.

 

طراحی و پیاده سازی: راد وب