شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان

یک شنبه 25 اسفند 1398
دسته: آخرین مقالات
کد خبر: 205

جنگ با سوسک‌ها خانه‌ را منفجر کرد!

حادثه‌ای با خسارت شدید رخ داد ، جنگ یک مرد با سوسک‌های بیشمار خانه‌اش به انفجار ساختمان ختم شد.

وجود سوسک و حشرات در محل زندگی برای هر فردی آزاردهنده است و غیرقابل تحمل برای همین هرکسی با استفاده از راه و روش های مختلف سعی در دفع آنها از دارد راهی که برای ساکنین یک ساختمان گران تمام شد.
مردی اهل استرالیا که از دست سوسک های خانه اش به سطوح امده بود از هر روشی برای دفع این حشرات موزی چندش آور استفاده کرد اما هیچ کدام کارساز نبود برای همین او راه حل آخرش را به کار گرفت ، راه حلی که منجربه خسارت جدی شد.
مرد خسته از دست سوسک های ناتمام خانه اش تصمیم گرفت تا همه ی آنها را به سمت آشپزخانه هدایت کرده و در آنجا آتش بزند اقدامی که احتمالا پایانش را می توانید حدس بزنید ؛ بنابراین با استفاده از یک اسپری حشره کش سوسک ها را به سمت آشپزخانه کشاند و در آنجا با یک قوطی پر از مواد اشتعال زا سوسک ها را به آتش کشید ، آتشی که بیشتر از همه خود مرد را دچار صدمه کرد .
ترکیب اسپری حشره کش با محتوی قوطی واکنش نشان داد و موجب انفجار شد انفجاری که باعث تخریب بخش قابل توجهی از ساختمان محل زندگی مرد شد .
انفجار در آشپزخانه به حدی بود که دیوار بیرونی یعنی قسمت نمای ساختمان تخریب شد و فرو ریخت ؛ همینطور شدت انفجار مرد را به دلیل سوختگی شدید در قسمت سر و دست ها راهی بیمارستان کرد . خوشبختانه برای ساکنین ساختمان مشکلی پیش نیامد .

طراحی و پیاده سازی: راد وب