شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان
در حال بارگذاری...
یک شنبه 19 خرداد 1398
دسته: انواع دفع آفات
کد خبر: 5

خدمات سمپاشی ساس

ممکن است ساسی هنگام سمپاشی از مخفیگاهش بیرون نیاید و به هزار و یک دلیل دیگر سم مورد نظر به وی نرسد بنابراین لازم است که حتما از روش های دودی که معمولا قرص یا پودر گوگرد می باشد استفاده نمایید. یک راه پیشنهادی دیگر برای مبارزه با ساس وجود دارد که مقرون به صرفه نیست و آن هم پایین آوردن دمای منزل به زیر منفی ده درجه یا بالای مثبت 60 درجه که امکان پذیر نمی باشد.

یکی از خونخوارترین حشرات مضر بهداشتی ساس تختخواب ( Bedbug ) است که از نظر مورفولوژیکی اندازه این حشره بین 7- 5 میلیمتر است و به رنگ های قهوه ای روشن تا قهوه ای تیره وجود دارد. خونخواری این حشره در کلونی های پر جمعیت باعث ایجاد علائم کم خونی در اهالی محل شده و به انتقال ویروس هپاتیت B نیز مشکوک است. ریسک آلودگی به ساس تختخواب در منازلی که از حیوانات خانگی نگهداری میکنند نسبتا بالاتر است . برای کنترل آنها بهترین تکنیک فقط سمپاشی با دستگاه های مدرن و بوسیله افراد باتجربه و متخصص مشغول در شرکت های دفع آفات است. اگر در منزل خود ، روی دیوارها و کاغذدیواری ، ملحفه و لوازم خواب و لباس ها لکه های خطی یا نقطه ای خون خشک شده یا مدفوع سیاه رنگ می بینید و یا از گزش های شبانه با علائم کهیر مانند رنج می برید با ما تماس بگیرید ، شرکت سمپاشی پرتوسازگار با استفاده از جدیدترین روش های کنترلی ، شما را از شر این حشرات خونخوار نجات خواهند داد.

مبارزه و کنترل ساس:

کف منزل کاملا بند کشی شده و تمام درز ها دوغ آب ریخته شود.

سمپاشی ساس باید شب هنگام انجام شود

تمام لباس ها، تشک ها، دیوار و کف منزل، فرش و موکت، درزها، کابینت ها، کمد و کلیه وسایل چوبی باید سمپاشی شود.

سموم زیر باید ترکیب شود که شامل دیازینون، مالاتیون، سایپرمترین، گامگسان، دی کلرووس، لامبادا ایکون، پریمفوس، دلتا مترین، پرمترین، بیورزم ترین میباشد، ناگفته نماند که درصد ترکیب این سموم برای نابودی ساس بسیار مهم است، بنابراین پیشنهاد میشود که برای سمپاشی حتما از کارشناسان سمپاشی استفاده کنید.

فراموش نکنید که ساس ها حتما تخم گذاری کرده اند، بنابراین باید در سه مرحله با اختلاف بیست روز یکبار سمپاشی تکرار شود.

در ضمن ممکن است ساسی هنگام سمپاشی از مخفیگاهش بیرون نیاید و به هزار و یک دلیل دیگر سم مورد نظر به وی نرسد بنابراین لازم است که حتما از روش های دودی که معمولا قرص یا پودر گوگرد می باشد استفاده نمایید.

یک راه پیشنهادی دیگر برای مبارزه با ساس وجود دارد که مقرون به صرفه نیست و آن هم پایین آوردن دمای منزل به زیر منفی ده درجه یا بالای مثبت 60 درجه که امکان پذیر نمی باشد.

تا 90 درصد اوقات ممکن است با یکبار سمپاشی اصولی ساس منزلتان از بین برود

به افرادی که از محل هایی همچون خوابگاه ها و یا طبیعت به منزلتان رفت و آمد می کنند توصیه کنید، قبل از ورودشان، لباس های شان را بیرون از منزل تکان دهند.

بد نیست لوازمی همچون تشک ها، پتو و البسه در افتاب پهن شوند.

 

برای از بین بردن همیشگی ساس همین حالا تماس بگیرید:

شماره سمپاشی تضمینی و اعزام کارشناس: 09165152502

 

با ما در اینستاگرام همراه باشید

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه