شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان
در حال بارگذاری...
چهار شنبه 05 تیر 1398
دسته: سمپاشی حشرات
کد خبر: 54

روش های مبارزه با ساس

سلام به خوانندگان عزیز همانطور که در مقالات گذشته سایت پرتوسازگار مشاهده می کنید توضیحات متعددی درباره حشره ساس برای شما ذکر کرده ایم. در این مطلب کوتاه و مختصر هم می خواهیم روش های مختلف مبارزه با این حشره خونخوار توسط شرکت های سمپاشی را توضیح دهیم.

روش اول:
در این روش که روش مرسوم بین سمپاشان است تمامی وسایل و لوازم موجود در منزل اعم از البسه، فرش ها و موکت ها، مبلمان، ظروف آشپزخانه، مواد غذایی، رختخواب ها و هرآنچه در واحد مسکونی یافت می شود باید مورد سمپاشی قرار بگیرند.
میزان سم مصرفی در این روش بسیار بالا بوده و مشتری میبایست تمام مواردی را که سمپاشی شده اند شستشو دهد.لازم به ذکر است که پس از انجام سمپاشی ساکنین واحد مسکونی تا 3 روز نباید به داخل منزل تردد کنند تا سم اثر خود را به طور کامل بگذارد.
این روش ضمانتی ندارد و دلیل آن هم واجب بودن پیشگیری ساکنین نسبت به ورود ساس به منزل است.ساس ها معمولا قابل انتقال هستند و از همین شیوه وارد منازل میشوند.
مواد غذایی، حیواناتی مانند سگ و گربه، نشستن در فضاهای باز مانند چمنزار و یا ورود به طویله های نگهداری احشام از جمله موارد انتقال ساس به منزل میباشد.
هزینه این روش تقریبا بالاست.
روش دوم:
در این روش که مورد تایید بهداشت نیست و اغلب توسط سمپاشان سیار استفاده می شود، استفاده از گازهای سمی همچون قرص برنج و یا گوگرد برای دفع و مبارزه با این حشره است.
دلیل استفاده و پیشنهاد سمپاشان سیار برای استفاده از این روش، کم هزینه بودن آن برای فرد سمپاش(گرفتن مبالغ هنگفت از مشتری) و گازی بودن آن است چون گاز به تمامی منافذ موجود نفوذ کرده و حشرات را از بین می برد.
اما دلیل غیرمجاز بودن این روش توسط بهداشت، صدمات و خسارات جبران ناپذیری است که استفاده کننده گاز در آینده دچار آن خواهد شد.
گاز های سمی کار را در ظاهر راحت جلوه می دهند اما هنگام استفاده از آن ها، مواد سمی موجود در فضا جذب وسایلی مثل پتو، فرش ها و مبلمان میشوند و از آنجایی که پوست بدن دائما با این لوازم در ارتباط است خیلی سریع این مواد را جذب می کند که ناهنجاری های پوستی و یا سرطان را به دنبال خواهد داشت.
پس این روش اکیدا توصیه نمی شود.
روش سوم:
این روش که توسط شرکت پرتوسازگار ارائه می شود بسیار ساده بوده و با کمترین هزینه و در یک دوره 15 تا 20 روزه انجام میشود.
ما در این مرحله با استفاده از محلول مخصوص حشره ساس به مبارزه با آن ها می پردازیم. این روش نیازی به ترک منزل و یا جابجایی و شست و شوی وسایل ندارد و فقط در محل آلوده به ساس مورد استفاده قرار میگیرد. ساس ها پس از مدت کوتاهی رفته رفته ضعیف و در نهایت ریشه کن می شوند.
ممکن است بپرسید که برای سالمندان ضرر دارد یاخیر؟ جواب خیر است و به هیچ وجه برای سالمندان عزیز خطرناک نمیباشد.
مدت زمان سمپاشی حداکثر 20 دقیقه بوده و دو دوره بعد آن نیز خیلی ساده می تواند توسط مشتری انجام شود.این روش قبل از نهایی شدن اجرای آن توسط شرکت پرتوسازگار در محیط آزمایشگاهی مورد امتخان قرار گرفته است و بعد از آن نیز در محیط های واقعی موفق عمل کرده و رضایت مشتریان را در پی داشته است.


 


با ما در اینستاگرام همراه باشید 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه