دوشنبه 23 اسفند 1400
دسته: آخرین مقالات
کد خبر: 660

چگونه تشخیص دهیم مبتلا به ساس شده ایم یا کک| تفاوت ساس و کک

اگر شما دچار مشکل عجیب خزندگی شده اید و یک جست و جو از گوگل به شما نمیگوید که آیا ساس (ساس) است یا کک, پس خوش شانس هستید. راه هایی برای تشخیص دو تا از رایج ترین ایجاد کنندگان مزاحمت در خانه وجود دارد. در پایین, راهنمایی از متخصصان کنترل ساس ما آمده که میتواند به شما کمک کند تا تشخیص دهید که دچار کدام یکی شده اید و سریعا به دنبال راه حل بگردید.

ساس ها بیشتر در داخل پارچه های موجود در داخل خانه مانند مبل یا (همانطور که از اسمش میتوان حدس زد) یک تشکِ تخت خواب پیدا میشوند. شما میتوانید نگاهی به این وسایل انداخته و آنها را در حال خزیدن بببینید. این حشرات معمولا حیوان خانگی تان را به حال خود میگذراند و از خون شما تغذیه میکنند. به این دلیل, در صورت وقوع آلودگی در خانه تان, مشورت گرفتن درباره آنها بسیار مهم است, چون انسان ها (یا وسایل انسان ها مانند عروسک ها یا مبل هایشان) هستند که این حشرات را به داخل می آورند.
 
آنها قادر به پرواز یا پرش نیستند, تنها روش حمل و نقل شان خزیدن و یا سوار شدن بر روی انسان ها یا وسایل شان است.
 

کک ها
کک ها به این معروف هستند که در داخل خزِ حیوان خانگی تان پیدا شوند. برعکس ساس, حیوان های خانگی میزبان های مورد علاقۀ آنها است. آنها قادر به پریدن تا ارتفاع 33 سانتی متری هستند, به این دلیل اگر چیز های کوچکی دیدید که روی فرش یا حیوان خانگی تان اینور و آنور میپرند, پس شما مبتلا به کک هستید و نه ساس. کک ها تعداد خیلی بیشتری تخم نسبت به ساس میگذارند, در حالی که هر دو آلودگی بسیار بد است, اما آلودگی کک معمولا جدی تر و پر سرعت تر از آلودگی ساس یا حشره تخت خواب است.

همچنین, کک ها بیماری های مختلفی با خود حمل میکنند که میتوانند به حیوانات خانگی و انسان ها آن را انتقال دهند. این آنها را تبدیل به آفتی جدی میکند. به این دلیل شناسایی درست کک ها از طریق به دست آوردن اطلاعات بیشتر کلیدی است.

نام
نظر شما
captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
طراحی و پیاده سازی: راد وب