شنبه 26 فروردین 1402
دسته: آخرین مقالات
کد خبر: 685

سوسک ریز کابینتی از کجا میاد ؟

محل اصلی زندگی سوسک‌ریز کابینتی در منازل آشپزخانه‌ها است. با مشاهده اولین سوسک آلمانی با این سوال مواجه می‌شویم که سوسک‌ریز کابینتی از کجا میاد؟


به گزارش پرتو سازگار به طور کلی نمی توان گفت که سوسک ها تنها از یک ورودی به منزل ما وارد می شود. سوسک ها می توانند از لای درزهای پنجره ها، چاه فاضلاب، چارچوب در و غیره وارد محل سکونت انسان ها شود. تحقیقات و تجربه نشان می دهد که نمی توان به صورت کامل مانع ورود جانداران موذی از جمله سوسک های کابینتی و… به منزل شد. اما با از بین بردن شرایط زیستی آنها می توان از تکثیر و زیاد شدن آنها در منزل جلوگیری نمود. شما با رعایت مسائل زیر می توانید تا حدودی مانع ورود سوسک ها به منزل شوید.

سطل زباله

اگر در منزل شاهد بودید و برایتان این سوال پیش آمد که سوسک های ریز کابینتی از کجا می آد ، توصیه می کنیم که حتماً محل جمع آوری زباله و سطل زباله منزل را بررسی کنید. زباله ها یکی از مستعدترین مکان ها برای رشد و تولید مثل سوسک ها می باشد. توصیه می کنیم که به صورت مرتب زباله ها را از منزل خارج نموده و سطل زباله را شست و شو دهید. شستشوی سطل زباله نیز اهمیت بسزایی دارد چرا که در صورت کثیفی سطل ، بوی آن می تواند سوسک ها را جذب نماید.

به جز سطل های زباله ، دیگر سوسک ریز کابینتی از کجا می آد ؟

نشتی های آب داخل منزل

اگر این سوال برای شما پیش آمده که سوسک ریز کابینت از کجا میاد ، زیر سینک ظرفشویی را بررسی کنید تا از عدم نشتی آب مطمئن شوید. حشرات موذی به خصوص سوسک ها در محل هایی که به آب دسترسی دارند با سرعت بیشتری رشد کرده و اقدام به تولید مثل می کند.

اتاق زیر شیروانی و زیر زمین

آیا خانه شما اتاق زیر شیروانی دارد؟ آیا در این خانه شاهد رژه رفتن سوسک ها هستید؟ لازم نیست جای دوری برویم تا به سوال سوسک ریز کابینتی از کجا می آد ، پاسخ دهید. پاسخ دقیقاً در خانه شماست در اتاق زیر شیروانی !

نام
نظر شما
captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
طراحی و پیاده سازی: راد وب