شرکت سمپاشی پرتو سازگار محیط ایرانیان
در حال بارگذاری...
سه شنبه 11 تیر 1398
دسته: انواع دفع آفات
کد خبر: 91

خدمات سمپاشی انواع سوسک

سمپاشی گونه های متفاوت سوسک ها شامل : سوسک درشت، سوسک کابینت، سوسک فاضلاب، سوسک ریز آشپزخانه، سوسک ریز و ... در اهواز و شهرهای اطراف آن ، شرکت پرتوسازگار در ارائه خدمات زیست محیطی از جمله سمپاشی ساختمان، سمپاشی شرکت، سمپاشی سازمان ها، سمپاشی کارخانه ها، سمپاشی بیمارستان ها، سمپاشی رستوران ها ، سمپاشی هتل ها و ... در خدمت شما می باشد.

بهترین فصل برای سمپاشی سوسک

بهترین زمان و فصل سمپاشی سوسک در ساختمان ها و منازل در ماه فروردین و اردیبهشت است چرا که در این زمان با گرم شدن هوا، سوسک ها شروع به زاد و ولد و تخم ریزی می کنند و ما قبل از ازدیاد آن ها بایستی سمپاشی مرحله اول را انجام دهیم. سمپاشی مرحله دوم در ماه تیر و مرداد بایستی تجدید شود تا ریشه کنی تا پایان سال انجام گیرد.

بیماری هایی که از سوسک های آلمانی انتقال می یابد

سوسک های آلمانی اغلب در زیستگاه هایی نظیر نزدیکی مواد غذایی، محل پخت مواد خوراکی و یا سطوح آماده سازی غذا ، کابینت ها و انبارهای ذخیره مواد غذایی یافت می شود و حضور آن ها می تواند نشانه وجود آلودگی باشد و آن ها از این طریق می توانند پاتوژن ها شامل باکتری ها ، ویروس ها و سایر میکروارگانیسم هایی که عامل انتقال بیماری می باشد را بر روی سطوحی که با آن تماس دارند انتقال دهند.

سوسک ها حشراتی چندش آور هستند که در همه جا یافت میشوند.انها دارای شکم بند بند.بیضی شکل و بابالهایی که روی شکم انها به طور متقاطع قرار گرفته اند هستند.

 

برای از بین بردن همیشگی سوسک همین حالا تماس بگیرید:

شماره سمپاشی تضمینی و اعزام کارشناس: 09165152502

 

با ما در اینستاگرام همراه باشید 

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه