دوشنبه 03 تیر 1398
دسته: سمپاشی اماکن
کد خبر: 29

فروشگاه

فروشگاه ها به دلیل وجود حجم زیاد مواد غذایی به خصوص مواد فله در خطر آفات هستند. وجود آفات در هر مکانی باعث آزار و زیان قابل توجهی است . در فروشگاه که انواع و اقسام مواد مختلف وجود دارد امکان پیدا شدن هر نوع حشره و آفتی نیز هست .

فروشگاه ها به دلیل وجود حجم زیاد مواد غذایی به خصوص مواد فله در خطر آفات هستند.

وجود آفات در هر مکانی باعث آزار و زیان قابل توجهی است . در فروشگاه که انواع و اقسام مواد مختلف وجود دارد امکان پیدا شدن هر نوع حشره و آفتی نیز هست . در فروشگاه های مواد غذایی این امر بیشتر به چشم می خورد به همین دلیل هم به مراقبت و بهداشت بیشتری نیاز دارد . اگر این حشرات و جانوران میکروبی مواد قابل استفاده در فروشگاه را آلوده کنند به راحتی انسان را نیز آلوده کرده و بیماری را شایع کرده و در سطح شهر پخش خواهد شد در بعضی موارد نیز دیده شده که حتی باعث خطراتی جبران ناپذیر برای موجود زنده گردیده است . به دلایل بالا بهداشت محیط فروشگاه در درجه اول اهمیت قرار دارد . پس باید مطابق با خانه و ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات را رعایت کنیم که همان پوشاندن درب ها ، درز دیوارها ، شکاف ها ، سوراخ ، لوله ها ، شیشه های شکسته و... می باشد.

شرکت پرتو سازگار متخصص در حوزه سمپاشي فروشگاه بهترین روش های نوین را در نظر گرفته تا شما عزیزان به طور کامل از خطرات وجود آفات در محیط زندگتان راحت و آسوده شوید . اگر در محیط فروشگاه ، مغازه خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با پرتو سازگار تماس بگیرید تا مشاوران رایگان بهترین راه حل ها را به شما عزیزان ارائه دهند . هدف گروه متخصص سم پاشی انجام عملیات با حداکثر تاثیر و حداقل هزینه برای شما مشتریان محترم می باشد و رضایت شما در گروه پرتو سازگار اهمیت به سزایی دارد .
اقداماتی که قبل از سمپاشی باید انجام دهید :
حتما مواد غذایی را بپوشانید و یا از محل دور کنید و افراد را از محل خارج کنید .

اقداماتی که بعد از سمپاشي باید صورت گیرد :
بعد از اتمام زمان لازم سمپاشي و تایمی که در نظر گرفته شد محل را شستشو دهید و لاشه حیوانات را پس از انجام مرحله سمپاشی فروشگاه از محیط پاکسازی کنید در آخر هم بهداشت محیط را بیشتر رعایت کنید تا مجبور به انجام دوباره سمپاشی نشوید .

 

 

اینستاگرام پرتوسازگار

 

نام
نظر شما
captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
طراحی و پیاده سازی: راد وب