دوشنبه 03 تیر 1398
دسته: سمپاشی اماکن
کد خبر: 30

کارخانه

اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات در کارخانه باید انجام شود : -همه منافذ ، درزها و شکاف های دیوار ها ، سوراخ ها ، شیشه های شکسته و هر قسمتی که راه ورود خروج برای حیوانات و حشرات است باید پوشانده شود . -حتما مواد غذایی خوراکی را از محل خارج کنید و یا روی آن را حتما بپوشانید . -بهترین زمان برای سمپاشی کارخانه بعد از تایم اداری می باشد .

سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد .

سلامت محیط کارخانه از عوامل مهم در صنعت ساخت و ساز چه در لوازم و اجسام و چه در مواد غذایی می باشد . اگر کارخانه دچار آفت قطعا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد . وجود این آفات در کارخانه باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان به مواد تهیه شده در کارخانه زیان بر خط تولید کارخانه نیز خواهد شد . میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حیوانات و حشراتی مانند سوسک ، موش ، مارمولک ، عقرب ، رتیل ، مار و... هستند و زیان وارده بر اموال کارخانه نیز بیشتر است به همین خاطر بهتر است که اگر این گونه حشرات و حیوانات را در کارخانه خود مشاهده کردید حتما با متخصیصن در حوزه سم پاشی تماس بگیرید . شرکت پرتو سازگار با تجربه چندین ساله خود ثابت کرده که توانسته در برابر این گونه آفات و حیوانات پیروز باشد چرا که بهترین راهکارها را پیش خواهد برد . شرکت پرتو سازگار با داشتن نیروهای متخصص در حوزه سمپاشي کارخانه و با استفاده از مواد سمپاشي مرغوب که کمترین آسیب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهد برای مشتریان خود در نظر گرفته است .
اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات در کارخانه باید انجام شود :
-همه منافذ ، درزها و شکاف های دیوار ها ، سوراخ ها ، شیشه های شکسته و هر قسمتی که راه ورود خروج برای حیوانات و حشرات است باید پوشانده شود .
-حتما مواد غذایی خوراکی را از محل خارج کنید و یا روی آن را حتما بپوشانید .
-بهترین زمان برای سمپاشی کارخانه بعد از تایم اداری می باشد 

اقداماتی که در سمپاشی کارخانه توسط کادر پرتو سازگار صورت می گیرد :
-شناسایی کلنی ها
-مسدود کردن کلنی ها
-معدوم سازی لاشه حشرات و حیوانات

یکی از اهداف مهم
شرکت پرتو سازگار حداکثر تاثیر سمپاشی و حداقل هزینه برای مشتری می باشد . رضایت و آسایش مشتری در درجه اول اهمیت برای گروه متخصص سمپاشي است .

 

 

 

اینستاگرام پرتوسازگار

 

نام
نظر شما
captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
طراحی و پیاده سازی: راد وب