دوشنبه 03 تیر 1398
دسته: سمپاشی اماکن
کد خبر: 31

محل کار

اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات باید صورت گیرد : تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب، محل مورد نظررا بپوشاند. با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد. با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید. تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد. در صورت امکان ،مواد غذایی را از محل مورد نظر خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.

در محل هایی که افراد مشغول به کار هستند وجود آفات باعث بروز مشکلات متعددی درمحیط کار،همچنین سبب قطع روند فعالیت کارکنان می شود.

عملیات سمپاشی به عنوان آخرین روش مبارزه می باشد که به دلیل موثر نبودن اقداماتی نظیر بهداشت محیط، نظافت، بهسازی و رفع هر گونه منبع آلوده، ضروری می باشد. ممکن است محل مورد نظر به دلیل قرار داشتن نوزادان سوسری در کپسول ها و وتخم دیگر حشرات ، همچنین دور بودن حشرات از محیط احتیاج به سمپاشی مجدد داشته باشد.لازم به ذکر است ، از سمپاشی محل آلوده به آفات توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید، زیرا در صورت عدم رعایت نکات ایمنی سموم وارد محیط زیست شده ؛ منجر به آلودگی افراد و آب شده وموجب مسمومیت می شود.

محل ساخت کلنی ،زاد و ولد حشرات و حیوانات موذی معمولا در جاهای گرم مانند آشپزخانه ها ، موتورخانه ها و اطراف لوله های فاضلاب می باشد در نتیجه از بین بردن این آفات و جانوران موذی نیاز به سمپاشی تخصصی دارد از بین بردن آفات توسط متخصصان سمپاشی پرتو سازگار،با هدف حداکثر تاثیرو حداقل قیمت صورت می گیرد که مانع آسیب رسانی به انسان ،گیاهان و شرایط محیطی می شود.

شرکت سمپاشی پرتو سازگار با استفاده از بی خطر ترین سموم بهداشتی و بکارگیری راهکارهای پیشرفته دفع آفات تلاش می کند که آرامش و آسایش خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

اقداماتی که برای پیشگیری از ورود آفات باید صورت گیرد :
تمامی منافذ ، درزها وخوردگی های چوب، محل مورد نظررا بپوشاند.
با گذاشتن طعمه برای آفت مورد نظر نمی توان آن را از بین برد.
با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.
تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
در صورت امکان ،مواد غذایی را از محل مورد نظر خارج کرده و یا روی آن را بپوشانید.

اقداماتی که قبل از سمپاشی ساختمان باید صورت گیرد :
کودکان،خانمهای باردار،افرادی که دچار؛ بیماری های قلبی،کلیوی،حساسیت های پوستی و ... هستند از حضور در محل سمپاشی خودداری نمایند.
با مشورت با مشاوران سمپاشی ،زمان مناسب برای سمپاشی را مشخص نمایید.
با کمک گرفتن از کارشناسان نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.
زمان مناسب برای سمپاشی ، پس از اتمام ساعات اداری می باشد.
شناسایی کلنی های فعال
مسدود کردن کلنی ها

اقداماتی که پس از سمپاشی باید انجام شود :
برای جلوگیری از ورود حشرات و جانوران موذی دریچه فاضلاب را بپوشانید. 
تمیز نگاه داشتن محل برای جلوگیری از ورود آفات بسیار اهمیت دارد.
در صورت نیاز به سمپاشی چند مرحله ای حتما اقدام به سمپاشی مجدد نمایید زیرا اگر آفات بصورت موقت از محل دور شده باشند یا به دلیل قرار داشتن در کپسول ها با سم تماس پیدا نکرده باشند با سمپاشی مجدد آفات کاملا از بین خواهند رفت.
از آوردن وسایل اسقاطی و کهنه بلااستفاده درون پارکینگ و انبار ها جلوگیری کنید زیرا این وسایل محل تجمع آفات می باشد.
کنترل جهت اطمینان از نتایج بدست آمده با استفاده از روش های پاک سازی محیط ، بهبود شرایط و ساختمان و سایر اقدامات ،زیر نظر 
شرکت سمپاشی پرتو سازگار صورت می گیرد.

 

 

اینستاگرام پرتوسازگار

 

نام
نظر شما
captcha
تا کنون نظری ثبت نشده
طراحی و پیاده سازی: راد وب